• Ordinace celostní medicíny, biorezonance BICOM - Děčín, Ústí nad Labem, Praha

CO JE BIOREZONACE A JAK FUNGUJE?

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 25 let v lékařství a přes 10 let ve veterinární medicíně. Z pohledu oprávněného využití biorezonace je zcela zásadní rok 2009, ve kterém Vrchní zemský soud v Mnichově rozhodl, že mezi pacienty, terapeuty a širokou veřejnost lze šířit informace o tom, že pomocí biorezonanční terapie lze bez bolesti a vedlejších účinků léčit i testovat alergie. Zároveň mnichovský soud shledal, že účinnost medicínských postupů biorezonanční terapie se dá doložit dostatečně velkým počtem vědecky zdokumentovaných studií. Teprve od této chvíle se v Evropě biorezonce používá jako zcela legitimní metoda.

Základním principem biorezonanční terapie je fakt, že jakákoli hmota vysílá elektromagnetické vlnění. Elektromagnetické vlnění vydávají i buňky v lidském těle, které si prostřednictvím elektromagnetických vln předávají informace.
Během biorezonanční terapie se za pomoci biorezonančních přístrojů provádí monitoring, analýza a korekce elektromagnetického vlnění lidského těla. Pokud se při biorezonanční terapii zjistí, že elektromagnetické vlnění buněk není v pořádku, pomocí signálů bezbolestně vyslaných do vašeho těla se dosáhneme jejich úpravy. Úpravou elektromagnetického vlnění v těle pacienta pak dochází k eliminaci nebo zmírnění zdravotních obtíží.

VÝHODY BIOREZONANCE POKUD JE PROVÁDĚNA ODBORNÍKEM:
Bez rizika vedlejších účinků
Terapie je bezbolestná
Je účinná při velkém množství zdravotních obtíží
Dokáže odhalit riziko zdravotních problémů ještě předtím, než se projeví jejich důsledky

BIOREZONANČNÍ TERAPIE V KOSTCE:
biorezonce bicom schema

Pokud jste lékaři, psychologové či vás pouze zajímá biorezonace do hloubky, pak vám všem doporučejeme navštívit sekci odkaz biorezoncePRO LÉKAŘE, kde se dozvíte o biorezonanci mnohem více, zejména pak odkazujeme na doporučenou literaturu a odborné lékařské studie.